Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Mousse Sculpture Gel

Victoria Vynn Mousse Sculpture Gel

Victoria Vynn Mousse Sculpture Gel to żel do architektury paznokci z tiksotropią o konsystencji musu. To nowa kategoria żelu budującego ze względu na konsystencję, właściwości, aplikację i sposób pracy. To nowe możliwości dla salonów i stylistów na każdym poziomie zaawansowania. To również nowa kategoria produktowa w naszej ofercie, czwarty system budujący. To również kolejna innowacja Victoria Vynn.

Trójfazowy żel z tiksotropią o konsystencji musu przeznaczony do:

- przedłużania i budowy paznokci

- architektury awangardowych kształtów

- szybkiej korekty kilku paznokci

- wzmacniania i nadbudowy naturalnej płytki

Czym jest tiksotropia?

Gęsta konsystencja Mousse Sculpture Gel posiada niezwykłą właściwość zmiany lepkości pod wpływem dostarczonej energii. Podczas nakładania produktu na paznokieć, struktura jego lekko się rozrzedza. Proces ten nazywany jest tiksotropią, czyli "pamięcią cieczy". Dzięki temu żel aplikuje się łatwo i równomiernie, pozwala się formować oraz delikatnie poziomuje. Mimo swojej konsystencji nie spływa i nie zalewa skórek.

Jakie zalety ma Mousse Sculpture Gel?

Mousse Sculpture Gel od Victoria Vynn z powodzeniem można wykorzystywać podczas codziennych zabiegów stylizacji paznokci. Produkt ten pozwala na tworzenie różnych długości i kształtów paznokci. Cechuje się doskonałą przyczepnością i nie zalewa skórek. Jednocześnie nie żółknie, zapewniając piękny kolor. Po produkt z powodzeniem mogą sięgać specjaliści o różnym poziomie zaawansowania.

Źródło inspiracji

Victoria Vynn Mousse Sculpture Gel to innowacyjny produkt, który służy jako źródło nowych inspiracji dla stylistów paznokci na każdym poziomie zaawansowania. Trójfazowa formuła oparta na tiksotropii o konsystencji musu, daje nieograniczone możliwości w zakresie architektury paznokci. Unikalna zdolność do dostosowywania się lepkości pod wpływem energii Mousse Sculpture Gel, gwarantuje precyzyjne i równomiernie aplikowanie. Preparat sprawdzi się podczas przedłużania paznokci i ich korekty. Zda egzamin również przy kreowaniu nietuzinkowych kształtów. Odkryj nowy wymiar stylizacji i pracuj na profesjonalnych żelach Victoria Vynn Mousse Sculpture Gel!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl