Producenci
Czas i koszty dostawy
SPOSOBY DOSTAWY

Transport firmą kurierską lub własnym transportem

Zamówione towary wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich, z którymi aktualnie współpracujemy lub za pośrednictwem Poczty Polskiej, w każdym przypadku wyłącznie na adresy w Polsce. Niektóre zamówienia dostarczamy również własnym transportem, w zależności od wielkości zamówienia, ilości paczek, odległości od siedziby firmy itp.
O koszcie transportu zamówienia Kupujący informowany jest przed sfinalizowaniem transakcji.


Odbiór osobisty

Zamówiony towar można odebrać osobiście pod adresem:

pl. Kard. Stefana Wyszyńskiego 1, 66-200 Żary
lub
ul. Jana Pawła II 4/1b, 66-100 Sulechów
w godzinach:
wtorek - piątek 9:00-18:00
sobota 9:00-14:00

W formularzu zamówienia prosimy wskazać, z którego sklepu będą Państwo odbierać zamówiony towar. Otrzymają Państwo powiadomienie, kiedy zamówienie będzie gotowe do odbioru.


DARMOWA DOSTAWA

W przypadku zamówień przekraczających wartość 450 zł brutto, Kupujący uzyskuje uprawnienie do bezpłatnej dostawy zamówionych towarów.


SPOSOBY PŁATNOŚCI

Sklep hurtowniafryzjerska24.pl udostępnia Kupującemu do wyboru następujące sposoby płatności:
  • Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sklepu  (nr rachunku prowadzonego przez PKO BP S.A.): 70 1020 5402 0000 0602 0149 8708; Dokonując płatności w ten sposób, prosimy podać w tytule przelewu numer zamówienia.
  • Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki; w tym przypadku do należności doliczone zostanie 10 zł dodatkowej opłaty; maksymalna kwota płatności przy odbiorze to 1000 zł brutto;
  • Szybkie płatności internetowe - rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem   przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24.pl;
  • Płatność gotówką przy odbiorze osobistym.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl