BaByliss Pro - SNAP FX - profesjonalna trymer bezprzewodowy FX797E

Dostępność: brak towaru
produkt dostępny po weryfikacji konta
ilość szt.
Zyskujesz 100 000 pkt [?]
Ocena: 2.83333
Producent: Babyliss Pro
Kod produktu: 82A0-72523_20230413110416

Opis

FX797E – PROFESJONALNY TRYMER DO STRZYŻENIA I WYKOŃCZENIA:

 • Nowy silnik cyfrowy o wysokim momencie obrotowym 7200 obr./min
 • Dwa wymienne akumulatory litowo-jonowe
 • Podstawa ładująca z dwoma gniazdami
 • Zdejmowana klapka magnetyczna z automatycznym wyrównaniem
 • Wskaźnik poziomu naładowania w postaci pierścienia świetlnego
 • Całkowicie metalowa obudowa i teksturowany uchwyt cylindryczny
 • Ostrze w kształcie litery „T” z głębokimi zębami odsłonięta w zakresie 360°, z czarną powłoką DLC
 • Uchwyt do zawieszenia z ogranicznikiem
 • Osłona ostrza
 • Narzędzie do ustawiania pozycji zerowej
 • Śrubokręt
 • W zestawie dodatkowy docisk ostrza

SNAPFX - rewolucyjne profesjonalne urządzenia do strzyżenia, które nigdy Cię nie zawiodą!

Nigdy się nie poddajesz. Twój sprzęt nie może być gorszy! Dzięki SNAPFX zyskujesz nieograniczony czas strzyżenia. Po raz pierwszy w branży fryzjerskiej BaBylissPRO oddaje w Twoje ręce bezprzewodowe maszynkę i trymer NIEOGRANICZONYM czasem pracy. Możesz teraz bez trudu wyjmować i wkładać akumulatory litowo-jonowe o dużej pojemności podczas pracy. Możesz ładować wyczerpany akumulator, korzystając w tym samym czasie z drugiego. Możesz teraz strzyc tak długo, jak tylko chcesz, klienta za klientem. NIEOGRANICZONY CZAS PRACY BEZPRZEWODOWEJ. Ale to nie wszystko! Urządzenia SNAPFX wyposażone są w wiele przydatnych funkcji, zapewniających rozwiązanie szeregu problemów, z którymi borykają się fryzjerzy.

Zestaw wymiennych akumulatorów litowo-jonowych

Zestaw 2 akumulatorów o dużej pojemności (+30%) oraz podwójna podstawa ładująca zapewniają, że kiedy akumulator się rozładuje, wystarczy go wymienić i naładować. Dzięki temu dysponujesz zapasowym akumulatorem, który będzie zawsze naładowany i gotowy, podczas gdy Ty pracujesz z drugim akumulatorem.
System ten doskonale sprawdza się w salonie, ale także w przypadku fryzjerów mobilnych lub uczestniczących w pokazach, którzy nie zawsze mają w zasięgu gniazdko elektryczne, aby naładować  Twój sprzęt, a także dla tych, którzy wyjeżdżają za granicę i nie dysponują odpowiednim adapterem. Zestaw akumulatorów wymiennych to wszystko, czego potrzebują. Co więcej, uniwersalne napięcie umożliwia korzystanie ze sprzętu w dowolnym miejscu na świecie.

Każdy akumulator zapewnia 2 godziny pracy. 2 akumulatory umieszczone razem na podstawie ładującej mogą zostać w pełni naładowane w ciągu 3 godzin. W przypadku umieszczenia tylko 1 akumulatora na podstawie ładującej czas ładowania wynosi 2 godziny. Akumulatory są wyposażone w uchwyt do zawieszenia. Dysponujesz nieograniczonym czasem ładowania i pracy. Wskaźniki poziomu naładowania w postaci pierścieni świetlnych.

Pokochasz te pierścienie świetlne, które stale wskazują poziom naładowania:

 • Gdy akumulator jest w pełni naładowany, pierścień świeci na niebiesko w sposób ciągły
 • Gdy poziom naładowania akumulatora jest niski, światło pierścienia miga
 • Gdy poziom naładowania akumulatora osiągnie poziom krytyczny (pozostało mniej niż 15 minut pracy), światło pierścienia zacznie migać i zmieni kolor na czerwony

Zdejmowana klapka magnetyczna z automatycznym wyrównaniem. Zaprojektowaliśmy ten inteligentny i całkowicie unikalny system otwierania, dzięki któremu nie trzeba już demontować ostrza, aby je wyczyścić. Łatwa i szybka konserwacja – bez użycia żadnych narzędzi.

KONSERWACJA I USTAWIENIE POZYCJI ZEROWEJ STAJĄ SIĘ SZYBKIE I ŁATWE, W SZCZEGÓLNOŚCI DLA FRYZJERÓW POCZĄTKUJĄCYCH.

SYSTEM STRZYŻENIA KLASY PREMIUM

Ostrza o najwyższej jakości. Urządzenia SNAPFX są wyposażone w czarne ostrza DLC (Diamond Like Carbon) z możliwością ustawienia pozycji zerowej. Te ostrza zapewnią całkowicie nowe wrażenia podczas cięcia. Odgłos ich pracy jest bardziej wyraźny, a cięcie bardziej ostre. Ostrze FADE w maszynce oraz ostrze w kształcie litery «T» o głębokich ząbkach w trymerze mają możliwość zerowania. Dzięki magnetycznej pokrywie odsłonięte w zakresie 360° ostrze trymera jest jeszcze bardziej
widoczne, a zerowanie jest jeszcze prostsze. Nasadki grzebieniowe klasy premium. Kolejną zaletą maszynki jest dostarczany w zestawie komplet 8 nasadek grzebieniowych klasy premium.

N° 0.5 - 1.5 mm
N° 1 - 3 mm
N° 1.5 - 4.8 mm
N° 2 - 6 mm
N° 3 - 10 mm
N° 4 - 13 mm
N° 5 - 16 mm
N° 6 - 19 mm

 • Nasadki grzebieniowe są wzmocnione włóknem szklanym w celu zwiększenia ich wytrzymałości i trwałości. Są one wzmocnione systemem metalowych klipsów, które zapewniają mocniejsze zamocowanie do głowicy tnącej.
 • Długość i liczba zębów zostały zoptymalizowane, aby zapewnić najwyższą precyzję, a tym samym bardziej dokładne strzyżenie.

Dźwignia regulacji wysokości strzyżenia z ogranicznikami. Fryzjerzy mogą strzyc z zachowaniem dokładności i wyjątkowej precyzji, równocześnie zmieniając wysokość strzyżenia. Ta cecha pozwala im zapewnić jeszcze wyższą jakość. BaBylissPRO jest jedyną marką, która zapewnia regulację wysokości strzyżenia za pomocą ograniczników (0,8–1,4–2–2,8–3,5 mm) zamiast stosowanej dotychczas dźwigni, która działała bez nich. W ten sposób będziesz w stanie zawsze zapewnić najwyższą precyzję i wydajność strzyżenia. Nowe silniki cyfrowe o wysokiej wydajności, z wysokim momentem obrotowym. Silniki cyfrowe są absolutnie wyjątkowe. Urządzenia SNAPFX są naprawdę unikalne, ponieważ zostały wyposażone w silniki cyfrowe najnowszej generacji: jeszcze szybsze i pracujące ze stałą prędkością, bardziej niezawodne i wydajniejsze.

 • Trymer do strzyżenia: 6800 obr./min
 • Trymer wykończeniowy: 7200 obr./min

Doskonały design i idealna równowaga. Całkowicie metalowa konstrukcja została zaprojektowana z myślą o niezawodności i trwałości narzędzi. Radełkowany cylindryczny uchwyt doskonale leży w dłoni.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl