Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Promocje

W tym dziale sklepu kupisz niezbędne urządzenia kosmetyczne, które możesz wykorzystać u siebie w salonie lub w domu. 

Urządzenia kosmetyczne

Urządzenia kosmetyczne do domu i salonu

Trudno wyobrazić sobie pracę w salonie urody bez odpowiednich urządzeń. Najczęściej stosowane to frezarka oraz lampa do utwardzania paznokci. Pierwsza służy do pielęgnacji paznokci oraz skórek dłoni i stóp. Małe, poręczne frezy pozwalają na sprawne dotarcie w dowolny obszar, także trudno dostępny. Frezarki umożliwiają ścieranie powierzchni, na przykład płytki paznokcia, jego brzegu czy skórek. Nowoczesne lampy do paznokci stosuje się natomiast do utrwalenia popularnych stylizacji, np. żelowych czy hybrydowych.

Bezpieczne i poręczne urządzenia, które ułatwią pielęgnację i stylizację

Szukasz urządzeń, które spełnią Twoje oczekiwania? Sięgnij po te zgromadzone w tej kategorii. Restrykcyjna kontrola jakości wszystkich produktów sprawia, że przed opuszczeniem fabryki są poddawane wielogodzinnym kontrolom jakości. Polecane przez nas urządzenia kosmetyczne znacznie usprawniają wykonywaną pracę. Są niewielkie, wygodne w obsłudze i prawie nie czuć ich drgań podczas wykonywanych czynności. Wygodna obudowa i bezawaryjność sprawiają, że urządzenia można stosować zarówno w salonach urody, jak i w warunkach domowych.

Czy można używać frezarki i lampy UV w domu?

Decydując się na używanie frezarki i lampy UV do paznokci w domu, ważne jest posiadanie doświadczenia i umiejętności obsługi tych urządzeń. Nieumiejętne korzystanie ze sprzętu może prowadzić do uszkodzenia paznokci i skórek. Zdezynfekuj narzędzia przed użyciem. Sprawdź, czy akcesoria dołączone do zestawu są czyste i bezpieczne. Aby zadbać o swoje bezpieczeństwo i zdrowie, stosuj okulary ochronne podczas pracy z frezarką. Używając lampy UV, przestrzegaj zaleceń dotyczących czasu utwardzania lakieru podanego przez producenta produktu. Jeśli wykazujesz większą wrażliwość na promieniowanie UV, rozważ używanie kremu ochronnego. Dzięki niemu zminimalizujesz ekspozycję skóry na światło lampy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl