wyszukiwanie zaawansowane
» Polityka prywatności

Kontakt

 • Hurtownia Metamorfozy Żary
  NIP: 973-082-28-19
 • E-mail:sklep@hurtpro.pl
 • Telefon728-827-152
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 9.00 - 15.00

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Statystyka

 • Ilość produktów: 52
 • Ilość kategorii: 14
 • Ilość promocji: 13
 • Ilość nowości: 3
 • Aktualnie klientów na stronie: 1
 • Sklep odwiedziło: 15495 klientów
 • Sklep działa od: 07-11-2015

Chmura tagów

Polityka prywatności

W czasie korzystania z www.hurtowniafryzjerska24.pl (składanie zamówienia, logowanie się do sklepu, zapisanie się do newslettera) możesz być poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych.

Pamiętaj o tym, że:

1.   Wszystkie podane przez Ciebie informacje pozostają bezpieczne w naszej bazie danych firmy, nikt poza nami nie ma do niej dostępu.
2.   Nigdy nie przekazujemy tych danych osobom trzecim, nigdy też nie wykorzystujemy ich do innych celów niż te bezpośrednio związane 
ze sklepem, czyli realizacji zamówień lub wysyłania newslettera.
3.   Wszystkie podane przez siebie informacje możesz w każdej chwili zmienić lub usunąć poprzez zalogowanie się na swoje konto sklepowe lub poproszenie o wprowadzenie zmian obsługę sklepu.

Dokonywanie zakupów

Podane dane podczas zamawiania produktu zostaną wykorzystane tylko do dostarczenia zamówionej przesyłki.

Niezapowiedziane wiadomości

Osoby, które zapisały się do newslettera, będą otrzymywały tylko newsletter sklepu oraz informacje, które uznamy za interesujące, gdyż będą związane z działalnością sklepu lub hurtowni (np. informacje o szkoleniach). Subskrybenci list mailingowych mają w każdym momencie możliwość rezygnacji z otrzymywania listów elektronicznych przesyłanych przez www.hurtowniafryzjerska24.pl

Usunięcie konta sklepowego

Każdy z użytkowników www.hurtowniafryzjerska24.pl może poprosić o usunięcie własnego konta w sklepie. Wszystkie dane zostaną skasowane, zostanie również usunięty e-mail z bazy danych.

Opinie Klientów

Opinie umieszczane przez Klientów pod produktami oraz będące oceną sklepu (również wysłane na adres e-mail sklepu) stają się własnością apis.sklep.pl i mogą zostać użyte w takiej formie lub skróconej do promocji sklepu lub produktów w nim się znajdujących. Opinie takie nie będą podpisane imieniem i nazwiskiem, chyba że Klient postanowił inaczej.

Niepożądane treści

Dbamy o to, aby nasz serwis nie zawierał treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, między innymi nawołujących do dyskryminacji rasowej, etnicznej, bądź wyznaniowej. Serwis nie może także zawierać treści pornograficznych, nagannie moralnych bądź uważanych za nieetyczne.

Uwagi końcowe

Korzystając z www.hurtowniafryzjerska24.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą treści zawarte na witrynie apis.sklep.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Podstawowa zasada nie zmieni się nigdy: nie udostępniamy Twoich danych nikomu!

Pragnąc zapewnić Państwu najwyższy standard usług informujemy o możliwości kierowania pytań i sugestii pod adres:karollussdyda@gmail.com
lub telefonicznie 728827152


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl